ברוכים הבאים
למרכז הישראלי ללימוד מקצועות ההדברה
ע"ש רמי שניידר !

אודות המרכז

לא עוד מכללה, אלא בית ספר שבו מלמדים רק את מקצועות ההדברה.

אצלנו המקום היחידי שבו ניתן  להגיע פיזית ולהתרשם.

המרכז הישראלי נבנה בתחומי בית הספר החקלאי בכפר הנוער בן שמן, באווירה כפרית. במרכז יש כיתת לימוד חדשנית ומתקדמת מסוגה בארץ הכוללת מעבדה לזיהוי חרקים, ציוד וחומרי הדברה שונים ומגוונים. הלימודים המעשיים משולבים בלימודים עיוניים מקיפים. 

הותקנו מתקנים מיוחדים להכשרת מדבירים של כל משק החי על מנת שתקבלו את ההמחשה וההסבר המעשי ביותר ללימודים התאורטיים. כאן תקבלו את המעטפת הלימודית המקצועית הנדרשת להקניית הכלים המקצועיים והידע המעשי הנדרש להשתלבות כמדבירי דירות מקצועיים. התכנית מפוקחת על-ידי המשרד להגנת הסביבה ומכינה את בוגריה לקראת הגשה אל הבחינות הממשלתיות הנדרשות.

הקורס מבוסס על לימודים תאורטיים משולבים בלמידה מעשית אמיתית מהשטח.  הרבה תרגול אינטנסיבי מובנה בכיתה ובבית של כל החומר הנלמד, ובחינות לאורך הקורס המדמות את הדבר האמיתי…  
כך שתגיעו לבחינה גם שולטים בחומר הנלמד וגם מנוסים במעמד של בחינה בכתב ובע"פ.

ערכת לימוד מהמתקדמות בארץ

 מדרג הלמידה כולל ערכת לימוד מהמתקדמות בארץ  מותאמת ומוכרת מול כל הגורמים, מאורגן ומתוכנן בקפידה עדכנית, מקיפה ומבוססת. יחס אישי לצד איכות אקדמית, למידה בקבוצות קטנות עם מרצים גדולים ועוד מספר רב של יתרונות. כמו כן, המרכז הישראלי מציע ללקוחותיו שירותי ליווי בבניית העסק החל מהשלב ההתחלתי בעבודה ברמה הארגונית והאישית וביצוע מסלולי הכשרה נוספים.

אודותינו..

שלום, שמי שרון שינה, אני המייסד של המרכז הארצי ללימודי מקצועות ההדברה ע"ש רמי שניידר בכפר הנוער בן שמן. בשנים  האחרונות התמקדתי בעיקר בקידום תדמיתו של הענף, החל מהליך קליטת האוכלוסייה המעוניינת לעסוק בתחום ההדברה וכלה בהפקת ערבים לציבור המדבירים הקיים. כיום אני לוקח חלק ומעורב בהחלטות המשרד להגנת הסביבה (שולחן עגול) בכל הקשור לקידום ענף ההדברה בישראל.

המרכז הישראלי למקצועות ההדברה מציע תכניות ייחודיות והשתלמויות שונות בנושאי ההדברה. המרכז מיועד לקהלים המעוניינים לרכוש ידע מקצועי, הכשרה חינוכית והעשרה כללית. בין לקוחותינו תמצאו את משרד הביטחון, רשויות מועצות חברת מקורות ועוד..

שלכם

שרון.

סיור וירטואלי
המרכז הישראלי ללימודי הדברה

לפרטים והרשמה מלאו את הטופס

או התקשרו עכשיו: 052-2390480

דילוג לתוכן